17-18-19 KWIETNIA 2018 | WARSZAWA

Stworzyliśmy

wydarzenie

technologiczne

roku.

Zaprosiliśmy największych producentów technologicznych na jedną scenę, aby pokazać Ci przyszłość cyfrowej transformacji Twojego biznesu.

Certified

Innergo

Technology

Workshop.

Trzy dni interaktywnych warsztatów, gdzie każdego dnia będziemy przybliżać inny aspekt cyfrowej transformacji biznesu: mobilność, infrastruktura sieciowa, bezpieczeństwo.

WARSZTAT

17 KWIETNIA 2018

WARSZTAT

18 KWIETNIA 2018

WARSZTAT

19 KWIETNIA 2018

APPLE | CISCO | VMWARE | INNERGO

ARUBA | HPE | INNERGO

FORTINET | VERACOMP | INNERGO

Zobacz, jak urządzenia i systemy mobilne wprowadzą nowy wymiar pracy w Twojej firmie, podnosząc wydajność i zadowolenie pracowników.

Sprawdź najnowsze rozwiązania sieciowe, pozwalające na znacznie więcej, niż tylko podstawowy dostęp do sieci korporacyjnej.

Poznaj niezawodne systemy zabezpieczające Twoją sieć firmową, aby chronić swoje dane korporacyjne według najlepszych praktyk.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
  • Automatyczna konfiguracja urządzeń mobilnych w przedsiębiorstwie (program Apple DEP), alians Apple + Cisco i co to oznacza dla biznesu
  • Nowoczesne narzędzia podnoszące efektywność zdalnej komunikacji i współpracy
  • Aplikacje mobilne usprawniające pracę i procesy przedsiębiorstwa, przełom w dostosowaniu istniejących narzędzi na urządzenia mobilne (Capriza)

Uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnej konfiguracji urządzeń, zbudownia efektywnej komunikacji w firmie i w praktyczny sposób doświadczą, jak zarządzać flotą urządzeń mobilnych. Praca odbywać się będzie w kilkuosobowych grupach z ciągłym wsparciem eksperta.

Uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania narzędzi analitycznych do podjęcia kluczowych decyzji biznesowych w symulowanym środowisku biznesowym. Praca odbywać się będzie w kilkuosobowych grupach z ciągłym wsparciem eksperta.

Uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia polityki bezpieczeństwa odpowiadającej dobrym praktykom ochrony infrastruktury IT, wykorzystując do tego dedykowane rozwiązania firmy Fortinet. Praca odbywać się będzie w kilkuosobowych grupach z ciągłym wsparciem eksperta.

  • Wykorzystywanie analityki sieciowej do celów biznesowych
  • Analiza ruchu sieciowego, jako możliwość wykrywania zagrożeń (przedstawienie najnowszego narzędzia Aruba Networks – IntroSpect po raz pierwszy w Polsce)
  • Budowanie skutecznej i bezpiecznej polityki dostępu do sieci firmowej
  • Mikrosegmentacja sieci biurowych
  • Tworzenie i implementacja polityki bezpieczeństwa danych firmowych
  • Wektory ataków hakerskich i możliwości ochrony (ransomeware, malware)
  • Wykrywanie słabych punktów infrastruktury IT przedsiębiorstwa i dobre praktyki niwelujące podatność

* Każdy dzień warsztatowy rozpoczyna rejestracja od 9:30. Część warsztatowa trwa od 10.00 do 16.00. W czasie warsztatów przewidziane są przerwy kawowe oraz lunch.

Swoją wiedzą podzielą

się

Bankiet

Panorama Sky Bar | Aleje Jerozolimskie 65/79

18 kwietnia 2018 | 20:00-23:00

Zapraszamy wszystkich uczestników warsztatów!

* Udział w warsztatach oraz bankiecie jest bezpłatny. Uczestnik ma możliwość wyboru, w którym dniu warsztatowym uczestniczy. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia udziału w warsztatach osobom reprezentującym firmy prowadzące działalność konkurencyjną lub zbliżoną do Innergo Systems Sp. z o.o.

Patronat

medialny

W przypadku pytań,

skontaktuj się z nami.


Alina.Osowska@innergo.pl | 571 322 245

Beata.Kubik@innergo.pl | 501 709 637

Innergo Systems Sp. z o.o.

ul. Odrowąża 15

03-310 Warszawa

Aleksandra

Trocka

Cisco

Systems

Reprezentantka architektury Cisco Collaboration. Odpowiada za szkolenia w zakresie nowoczesnych rozwiązań komunikacji wideo. Jest ambasadorką platformy Cisco Spark – wdrażając cyfrowe narzędzia współpracy na polskim rynku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała u jednego z czołowych globalnych dystrybutorów IT.

Reprezentantka architektury Cisco Collaboration. Odpowiada za szkolenia w zakresie nowoczesnych rozwiązań komunikacji wideo. Jest ambasadorką platformy Cisco Spark – wdrażając cyfrowe narzędzia współpracy na polskim rynku. Doświadczenie zawodowe zdobywała u jednego z czołowych globalnych dystrybutorów IT.

Tomasz

Mańka

Innergo

Systems

Presales Team Manager. Jedyny w Polsce ambasador Aruba Networks. W Innergo Systems specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych, korzystając z potencjału największych światowych producentów.

Posiada kompetencje oraz kilkuletnie doświadczenie z zakresu sieci optycznych PON oraz xWDM.

Presales Team Manager. Jedyny w Polsce ambasador Aruba Networks. W Innergo Systems specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych, korzystając z potencjału największych światowych producentów. Posiada kompetencje oraz kilkuletnie doświadczenie z zakresu sieci optycznych PON oraz xWDM.

Dariusz

Koralewski

Aruba

Networks

Network Solution Architect. Projektuje zaawansowane rozwiązania sieciowe w zakresie sieci dostępowych. Specjalizuje się w rozwiązaniach Software Defined Networking, umożliwiając klientom Aruby korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na urządzeniach sieciowych.

Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał w największych międzynarodowych firmach technologicznych, takich jak Aruba, HP, 3Com oraz Orange.

Network Solution Architect. Projektuje zaawansowane rozwiązania sieciowe w zakresie sieci dostępowych. Specjalizuje się w rozwiązaniach Software Defined Networking, umożliwiając klientom Aruby korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na urządzeniach sieciowych. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał w największych międzynarodowych firmach technologicznych, takich jak Aruba, HP, 3Com oraz Orange.

Tomasz

Lorek

VMware

EUC Sales Specialist.Posiada ponad 16 lat doświadczenia w pracy w branży IT, w szczególności pracując przy technologiach terminalowych/VDI. Z firmą VMware związany od 2016 roku. Wcześniej pracował dla firmy Dell (Cloud Client Computing), rozwijając biznes

wirtualnych desktopów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto swoje doświadczenie zdobywał w takich firmach jak: Bull, ING, CitiGroup.

EUC Sales Specialist.Posiada ponad 16 lat doświadczenia w pracy w branży IT, w szczególności pracując przy technologiach terminalowych/VDI. Z firmą VMware związany od 2016 roku. Wcześniej pracował dla firmy Dell (Cloud Client Computing), rozwijając biznes wirtualnych desktopów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto swoje doświadczenie zdobywał w takich firmach jak: Bull, ING, CitiGroup.

Maciej

Gradzik

Veracomp

System Engineer w firmie Veracomp. Od kilku lat specjalizuje się w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieci oraz ochrony poczty elektronicznej. W Veracompie odpowiada za produkty Fortinet prowadząc prezentacje, instalacje testowe, udzielając pomocy przy

konfiguracji oraz rozwiązując problemy techniczne Klientów. Certyfikowany Inżynier Fortinet.

System Engineer w firmie Veracomp. Od kilku lat specjalizuje się w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieci oraz ochrony poczty elektronicznej. W Veracompie odpowiada za produkty Fortinet prowadząc prezentacje, instalacje testowe, udzielając pomocy przy konfiguracji oraz rozwiązując problemy techniczne Klientów. Certyfikowany Inżynier Fortinet.

Sebastian

Makaruk

Cisco

Systems

Cisco Spark Ambassador. Specjalista z zakresu nowoczesnych rozwiązań komunikacji projektowej. W Cisco zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zarządzania projektami w oparciu o aplikację Cisco Spark.

Organizator trzech edycji konferencji Men’s Week. Orędownik idei smart city.

Cisco Spark Ambassador. Specjalista z zakresu nowoczesnych rozwiązań komunikacji projektowej. W Cisco zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zarządzania projektami w oparciu o aplikację Cisco Spark. Organizator trzech edycji konferencji Men’s Week. Orędownik idei smart city.

Wojtek

Gargul

Innergo

Systems

Business Development Manager. Członek Zarządu. Od ponad 7 lat koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań Apple dla biznesu, blisko współpracując z producentem jako autoryzowany sprzedawca. Od 2015 roku w Innergo Systems, jedynej w Polsce

firmie o statusie AAER (Apple Authorised Enterprise Reseller), jest odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży rozwiązań mobilnych dla biznesu w szczególności opartych o platformy Apple.

Business Development Manager. Członek Zarządu. Od ponad 7 lat koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań Apple dla biznesu, blisko współpracując z producentem jako autoryzowany sprzedawca. Od 2015 roku w Innergo Systems, jedynej w Polsce firmie o statusie AAER (Apple Authorised Enterprise Reseller), jest odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży rozwiązań mobilnych dla biznesu w szczególności opartych o platformy Apple.